Kapitan Majtas i sensacyjna saga i Sir Śmierdzisławie. Kapitan Majtas. Tom 12

Kapitan Majtas i sensacyjna saga i Sir Śmierdzisławie. Kapitan Majtas. Tom 12 - Dav Pilkey | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dav Pilkey
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Majtas i sensacyjna saga i Sir Śmierdzisławie. Kapitan Majtas. Tom 12.pdf
ISBN
3992272605192

OPIS

George, Harold oraz ich sobowtóry, Wczorajszy George i Wczorajszy Harold, wpadli na świetny pomysł. Dwóch z nich idzie do szkoły, a pozostała dwójka siedzi sobie w domku na drzewie i całym dniami gra na konsoli. A potem się zamieniają! Tymczasem w mieście Piqua coś zaczyna cuchnąć, a śmierdzi gorzej niż nie wyprane skarpety po lekcji wuefu. Nauczyciel chłopców, podły pan Meaner, wynalazł metodę kontroli umysłu, która zamienia uczniów w posłuszne i chętne do nauki, idealne dzieci. I teraz przyszłość całej ludzkości znowu jest w rękach George'a i Harolda, oraz Wczorajszego George'a i Wczorajszego Harolda!

Tom 12 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kapitan Majtas. Tom 12.

Kultowa, uwielbiana przez dzieci seria książek, tłumaczona na ponad 40 języków, sprzedana na świecie w ponad 80 milionach egzemplarzy. Ostatni tom z Sprawdź niskie ceny i kup Kapitan Majtas i sensacyjna saga o Sir Śmierdzisławie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI