Cztery sekrety poznania liter i nut

Cztery sekrety poznania liter i nut - Linas Kontrimas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linas Kontrimas
WYMIAR
6,24 MB
NAZWA PLIKU
Cztery sekrety poznania liter i nut.pdf
ISBN
1838106182654

OPIS

Po świecie wędrują różne dźwięki. Mają swoje domy i miasta. Lubią być razem. Gdy zbierają się w grupki, powstają słowa i zdania. A kiedy zapiszemy dźwięki w inny sposób, powstają nuty albo litery z obcych języków. Kto pozna cztery tajemnice opisane w tej książeczce, temu łatwiej będzie uczyć się języków i poznać zapis nutowy.

Kto pozna cztery tajemnice opisane w tej książeczce, temu łatwiej będzie uczyć się języków i poznać zapis nutowy. W nasze ręce wpadła właśnie książka CZTERY SEKRETY POZNANIA LITER I NUT wydawnictwa Tadam. A najczęściej dostawałam cudowne 2w1, bo zachwycała i fabuła, i szata graficzna.

Kto pozna cztery tajemnice opisane w tej książeczce, temu łatwiej będzie uczyć się języków i poznać zapis nutowy. Sprzedaj / Kup lokalnie. Cztery sekrety poznania liter i nut - Opis i dane produktu. Księgarnia » Dla dzieci i młodzieży » Dla dzieci » Edukacja » Cztery sekrety poznania liter i nut.

POWIĄZANE KSIĄŻKI