Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie

Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie - Katarzyna Jasiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Jasiewicz
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie.pdf
ISBN
8486927534348

OPIS

Podaruj „Ciałoterapię” sobie lub bliskiej ci kobiecie w każdym wieku z dedykacją „Dbaj o siebie. Jesteś dla mnie ważna”.Dlaczego ? Przeczytaj referencje.Ciało nie musi być idealne, aby je lubić. Dbaj o nie, bo nie wymienisz go na nowe, gdy zachoruje. Nie musisz poprawiać jego wyglądu, ale gdy to robisz nie daj nabić w butelkę swojej nadziei i kieszeni.Najwięcej kobiet nie lubi brzucha i nie zna miednicy. Dlatego „Ciałoterapia” jest przeznaczona dla zdrowia, urody i akceptacji tych okolic. Dr Katarzyna Jasiewicz od 1999 roku prowadzi pierwszy gabinet medycyny estetycznej w Krakowie, promotorka zdrowia, ekspert medialny, autorka WWW.METAMORFOZY.COMDr Jasiewicz w sposób prosty i fachowy pisząc o zdrowiu i urodzie ciała, nie pomija trudnych tematów. Jednym z nich jest nietrzymanie moczu dotykające co trzecią kobietę w Polsce. „Ciałoterapia” to pierwsza publikacja o tym, jak dbać o mięśnie dna miednicy, aby nie doświadczyć wysiłkowego nietrzymania moczu i co można zrobić, aby sobie pomóc, gdy się na nie cierpi. Polecam każdej kobiecie.dr n med. Paweł Szymanowski, prezes Polskiego Towarzystwa UroginekologicznegoPierwszym wzorcem kobiecości jest dla córki matka. To od tej relacji zależy, czy kochamy swoje ciało, czy traktujemy je instrumentalnie. Często wystarczy sobie to uświadomić i następuje zmiana. Dlatego przeczytaj prawdziwą historię z mojej praktyki „Centrum” oraz „Ciałoterapię”.dr Joanna Heidtman, psycholog, socjolog

Oprawa twarda: Wydanie: pierwsze: Pierwsze wydanie: 2018-08-20. ISBN: 978-83-811-7703-0: EAN: 9788381177030: Liczba stron: 224: Format: ... €12.10 - Zacznij doceniać ciało, kiedy jesteś młoda, a gdy skończysz pięćdziesiąt lat, żartobliwe powiedzenie „Jeśli nic cię nie boli, to znaczy, że nie żyjesz", nie będzie cię dotyczyć.

Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki

Podaruj ,,Ciałoterapię" sobie lub bliskiej ci kobiecie w każdym wieku z dedykacją ,,Dbaj o siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI