Pszczółka

Pszczółka - Kirsten Hall | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kirsten Hall
WYMIAR
8,19 MB
NAZWA PLIKU
Pszczółka.pdf
ISBN
2634015213214

OPIS

Bzzzz…Słyszysz to?Blisko, co?Coraz bliżej…Podlatuje,pomrukuje,pobzykuje…To pszczółka!Tak rozpoczyna się niezwykła, mądra i przepięknie zilustrowana opowieść o życiu pszczół, zdaniem Kristen Hall, autorki tekstu książeczki, „jednych z najcudowniejszych istot na świecie”. Autorką rysunków jest z kolei Isabelle Arsenault, nagradzana i publikowana na całym świecie rysowniczka, znana choćby z „Jane, lis i ja”.Według autorek pszczołom grozi dziś wielkie niebezpieczeństwo, a stworzona przez nie książka ma pomóc młodym czytelnikom docenić je i sprawić, że wspólnie zadbamy o ich przyszłość.

Godziny pracy urzędu ... Market Budowlany Pszczółka Kartuzy .Materiały budowlane i wykończeniowe, Tapety, farby, lakiery, chemia budowlana, panele, odzież robocza. Naturalny miód i pyłek pszczeli prosto z chojnickiej Pasieki Pszczółka. Pobliskie Bory Tucholskie zapewniają, że natura daje nam to co ma najsmaczniejsze! Przedszkole Wesoła Pszczółka przeznaczone jest dla 125 dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

17:30 w Polsat Sport News. Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś ... Pszczółka Bielsk Podlaski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI