Otoczeni przez idiotów (książka audio)

Otoczeni przez idiotów (książka audio) - Thomas Erikson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Erikson
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Otoczeni przez idiotów (książka audio).pdf
ISBN
4196802035667

OPIS

Najpopularniejszy skandynawski poradnik ostatnich lat!Czy dopadają cię spóźnione pointy w stylu: „Powinienem był mu powiedzieć to i to, wtedy może by zrozumiał"? Czy zdarzyło ci się uczestniczyć w zebraniu, na którym nie byłeś w stanie zrozumieć toku myślenia żadnej osoby? Czy frustruje cię, że nikt nie rozumie twojego jakże klarownego wywodu? Idioci są wszędzie i niestety jakoś musimy z nimi żyć.Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Wystarczy umieć je zidentyfikować, a praca, życie i współdziałanie z nimi będzie jak bułka z masłem. A ile nam to zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów!Czyta: Bartosz Głogowski

4,11 767 5 Autor: Thomas Erikson Czyta: Bartosz Głogowski. Wiemy już, jak radzić sobie z idiotami.

Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Otoczeni przez psychopatów. 4,11 767 5 Autor: Thomas Erikson Czyta: Bartosz Głogowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI