Czarownice nie płoną

Czarownice nie płoną - Jenny Blackhurst | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenny Blackhurst
WYMIAR
11,91 MB
NAZWA PLIKU
Czarownice nie płoną.pdf
ISBN
3153962524437

OPIS

Przecież nie można się bać jedenastoletniej dziewczynki…Nawet jeśli cię przed nią ostrzegają i radzą, żebyś się jej nie narażała.Bo jeśli ją rozzłościsz, może ci się przytrafićnieszczęście.Imogen Reid, psycholożka rozpoczynająca nowe życie w rodzinnym mieście, z którego kiedyś uciekła, nie chce wierzyć w ludzkie gadanie. Ellie Atkinson, uratowana z pożaru, w którym zginęli wszyscy jej bliscy, potrzebuje pomocy, a nie piętnowania. I Imogen zrobi wszystko, żeby jej tę pomoc zapewnić. To nie z Ellie jest coś nie tak, lecz z jej otoczeniem – z miastem, ze szkołą, z rodziną zastępczą dziewczynki…Tak w każdym razie uważa Imogen.I robi wszystko, by pomóc Ellie uporać się z traumą.Więcej, niż nakazują standardy zawodowe.Więcej, niż nakazywałby rozsądek.Więcej, niż…

Rozdziały są krótkie a tekst "naładowany" emocjami do granic możliwości. Autorka wprowadza do książki dużą dozę ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie.

Dobra ale nie rewelacyjna, wiele rzeczy mnie denerwowało, w tym główna bohaterka i nie mam tu na myśli jedenastoletniej Ellie ale całkiem dorosłą Imogen, której zachowanie nie raz było bardziej infantylne od wcześniej wspomnianej dziewczynki. Ale do rzeczy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI