Coś na dachu. Jak wytresować Cthulhu. Tom 2

Coś na dachu. Jak wytresować Cthulhu. Tom 2 - Maciej Jasiński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Jasiński
WYMIAR
5,35 MB
NAZWA PLIKU
Coś na dachu. Jak wytresować Cthulhu. Tom 2.pdf
ISBN
3559614667339

OPIS

Kasia i Cthulhu zostali najlepszymi przyjaciółmi, dlatego nawet wakacje spędzają razem, a w tym roku czeka ich wyjazd na wieś do cioci Zenobii. Tam przekonają się, że podróże w czasie są bardzo ryzykowne i niebezpieczne, trafią również do starego i mrocznego domu skrywającego wiele tajemnic, które bohaterowie wraz z Czytelnikami będą musieli odkryć.To nie jest zwykła książka, jak wszystkie inne. W tej książce to Czytelnik podejmuje decyzje co powinni zrobić bohaterowie i w ten sposób rozwija się akcja. To taka interaktywna zabawa, przypominając bardzo grę przygodową z licznymi zagadkami. Zwykła książka zawsze będzie miała identyczną treść, a tę można czytać wielokrotnie i za każdym razem uczestniczyć w nieco innej przygodzie – zależnej od dokonywanych wyborów.

W tej książce to Czytelnik podejmuje decyzje co powinni zrobić bohaterowie i w ten sposób rozwija się akcja. To taka interaktywna zabawa, przypominając bardzo grę przygodową z licznymi zagadkami.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Maciej Jasiński, rok wydania 2017, format 20.5x14.5cm, wydawnictwo: TADAM. Opis i dane produktu Jak wytresować Cthulhu Tom 2 Coś na dachu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI