Lincoln w Bardo

Lincoln w Bardo - George Saunders | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
George Saunders
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Lincoln w Bardo.pdf
ISBN
7297327613131

OPIS

Trwa wojna secesyjna, śmierć codziennie zbiera swe tragiczne żniwo. Pewnego zimowego dnia zabierze też chłopca imieniem Willie, ukochanego synka prezydenta Lincolna. Żałoba rodziców przybierze różne formy. Matka zamknie się w sobie. Ojciec rozpocznie conocne wędrówki do grobowca. Rozdarty między rozpaczą po stracie syna a odpowiedzialnością za kraj i obywateli, chce trwać w złudzeniu, że dziecko wciąż jest z nim. Osieroconego rodzica obserwują zjawy, a wśród nich Willie. Wzajemna miłość przyciąga ich do siebie, ale czy możliwe stanie się spotkanie? Obaj staną wobec bolesnych dylematów. Jak żyć po śmierci tych, których kochaliśmy? Jak odejść i zostawić na ziemi ukochane osoby?George Saundersw swej pierwszej powieści łączy i przełamuje znane nam gatunki literackie. Ta nowatorska forma i świeża jakość w literaturze zostały docenione prestiżową nagrodą Man Booker Prize.

7,1 / 10 589 ocen 120 opinii . Wydawnictwo: Znak powieść historyczna .

Przeczytaj recenzję Lincoln w Bardo. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Lincoln w Bardo" to bestsellerowa książka George'a Saundersa, za którą amerykański pisarz został nagrodzony prestiżową nagrodą Man Booker Prize w 2017 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI