Zakazane miłości. Seksualność i inne tabu

Zakazane miłości. Seksualność i inne tabu - Marta Konarzewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Konarzewska
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
Zakazane miłości. Seksualność i inne tabu.pdf
ISBN
3516580211907

OPIS

Każdy ma takie same prawo do wolności, miłości i seksu, bez względu na to, jaki typ seksualność wyraża i z jakiego powodu.Dozgonnie wierny monogamiczny gej, zmieniająca co noc partnerki lesbijka, osoba zaangażowana w relacje BDSM, fantazyjnie ubrany trans, osoby hetero w domach poligamicznych, biseksualistka, która kocha raz dziewczynę, raz chłopca - to wszystko obywatele tego świata i tego kraju.Dwadzieścia lat po demokratycznym przełomie wciąż odmawia im się równouprawnienia. Odmienne zwyczaje, style życia i miłosne wzorce spychane są do podziemia - albo do getta `prywatności`. Leczyć ich - mówią ekstremiści. Rób to w domu, po kryjomu - mówią konserwatyści mieniący się liberałami. Marcie Konarzewskiej i Piotrowi Pacewiczowi opowiadają, jak tęsknią, cierpią, pragną i nienawidzą. Co daje rozkosz, a co boli. Każda z rozmów opowiada inną prawdę o miłości.Książka odkrywa inne przestrzenie tożsamości, języka, kultury, zabawy, stylu. Dobrze się to czyta i dobrze o tym czytać.Magdalena Środa

Zakazane miłości. Seksualność i inne tabu Krytyki Politycznej (2011) Wydawnictwo: Krytyki Politycznej.

Seksualność i inne tabu autorstwa Konarzewska Marta, Pacewicz Piotr , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Zakazane miłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI