Winne Wzgórze. Wiara

Winne Wzgórze. Wiara - Dorota Schrammek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Schrammek
WYMIAR
7,70 MB
NAZWA PLIKU
Winne Wzgórze. Wiara.pdf
ISBN
2442205363454

OPIS

„Rzucić wszystko i wyjechać” – tą dewizą kierują się ludzie, którzy trafiają do niewielkiej malowniczej miejscowości położonej wśród drawskich jezior. Wyczerpani niepowodzeniem, nieszczęściem, śmiercią bliskiej osoby lub na przymusowym urlopie, marzą o innym życiu i miejscu dla siebie. Czy Winne Wzgórze okaże się przekleństwem, czy zbawieniem?Pierwszy tom nowego cyklu Doroty Schrammek to barwna opowieść o sile przypadku w naszym życiu, o tym jak brzemienne w skutki są nasze wybory, a przeszłość lubi wracać i burzyć ustalony porządek. To poszukiwanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem, tęsknota za naturą i drugim człowiekiem. Czy bohaterowie potrafią to dostrzec?W przygotowaniu kolejne tomy: Winne Wzgórze. Nadzieja i Winne Wzgórze. Miłość.

Wiara - Audiobook - od 17,70 zł, porównanie cen w 15 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Winne Wzgórze: Wiara od Dorota Schrammek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Przemyca wiele ciekawych informacji na temat okolicy, zachęcających wręcz do przekonania się o nich samemu. Recenzja książki „Winne Wzgórze. Wiara".

POWIĄZANE KSIĄŻKI