Toskania i Wenecja. Travelbook. Wydanie 3

Toskania i Wenecja. Travelbook. Wydanie 3 - Agnieszka Masternak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Masternak
WYMIAR
12,93 MB
NAZWA PLIKU
Toskania i Wenecja. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
1890966950835

OPIS

Toskania i Wenecja niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów.Toskania oszałamia niezliczonymi zabytkami i jednocześnie kusi spokojem prowincji. To raj dla miłośników historii sztuki, miejskich spacerów i wycieczek pełnych malowniczych widoków.Wenecja uwiedzie swoją niepowtarzalną atmosferą, przepychem muzeów i pałaców, gondolami leniwie snującymi się po kanałach.Artystyczne stoliceArcydzieła gotyku i renesansuWinnice, gaje oliwne i cyprysyPlaże, klify i morzeWeneckie kanały i wyspyPrawdziwa włoska kuchnia

To raj dla miłośników historii sztuki, miejskich spacerów i wycieczek pełnych malowniczych widoków. ... Toskania i Wenecja.

Wydanie 2 już od 12,90 zł - od 12,90 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Toskania i Wenecja cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem turystów.Toskania oszałamia niezliczonymi zabytkami, niezwykłą atmosferą artystycznych stolic - Florencji, Sieny i Pizy, kusi spokojem prowincji - winnic, gajów oliwnych i obsadzonych cyprysami dróg.To raj dla miłośników miejskich wycieczek, historii i prawdziwej włoskiej kuchni. Toskania i Wenecja cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem turystów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI