Sułtan Bizancjum

Sułtan Bizancjum - Selçuk Altun | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Selçuk Altun
WYMIAR
11,9 MB
NAZWA PLIKU
Sułtan Bizancjum.pdf
ISBN
5653118923232

OPIS

Intrygująca zagadka historyczna sięgająca czasów Konstantyna XIOficjalne źródła dotyczące historii Bizancjum podają, że stary cesarz Konstantyn XI. zmarł z mieczem w dłoni, broniąc murów stolicy przed osmańskim najeźdźcą. Niektórzy historycy twierdzą jednak, że zbiegł on na pokładzie genueńskiego statku, jaki w ostatniej chwili wyrwał się z rąk Turków. Po upadku Konstantynopola (Stambułu) ciało cesarza nie zostało odnalezione.555 lat po zdobyciu Stambułu, trzech tajemniczych mężczyzn kontaktuje się z żyjącym w dzielnicy Galata wykładowcą uniwersyteckim. Należą oni do tajnej organizacji założonej w celu wypełnienia testamentu zmarłego w 1475 roku we Włoszech ostatniego cesarza Bizancjum. Przedstawiają oni będącemu wybitnym szachistą młodemu człowiekowi dowody na to, że jest on potomkiem rodu Konstantyna XI. i ogłaszają go cesarzem Bizancjum na uchodźstwie – Konstantynem XV. By móc stanąć na czele organizacji oraz zarządzać należącym do niej majątkiem, mężczyzna musi wypełnić ostatnie postanowienie testamentu. Aby jednak poznać jego jego treść, czeka go sześcioetapowy egzamin.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Książka Sułtan Bizancjum Altun Selçuk . Zamawiaj książki w Ravelo - odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! Sułtan Bizancjum.

Data zakończenia 2019-10-27 - cena 35,02 zł Czy książka "Sułtan Bizancjum" jest dostępna na chomikuj? To pytanie jest zadawane przez dziesiątki ludzi każdego dnia. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI