Roboty

Roboty - Paweł Kłudkiewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Kłudkiewicz
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Roboty.pdf
ISBN
2205994816693

OPIS

Na Ziemi wylądowały roboty! Robołapa, Cuksomat, Robonardo, Kraftwercik, Robotstein, Kalkulator, Elektrożyraf, Megaton - to tylko niektóre z robotów, które spotkacie w tej książce. Możecie śledzić ich przygody na superkolorowych planszach oraz szukać setek ciągle zmieniających się szczegółów.ROBOTY to wielkoformatowa książka kartonikowa, z której nawet najmłodsze dzieci będą czerpać radość, przy okazji ucząc się liter oraz liczenia.

Potrafią coraz więcej i coraz częściej wyręczają człowieka nie tylko w wielkich fabrykach, ale także w zwykłych domowych czynnościach (np. odkurzanie, koszenie trawy).

Jeśli chcesz, aby nowy model jednego z wojowników z żelaza, ale rodzice nie mają pieniędzy na to, że nie jest gorszy, niż bawić się z nim w Internecie. Roboty kuchenne w serwisie Sklep Radio ZET - ponad 3000 marek i projektantów. Sprawdź aktualne wyprzedaże, promocje i zniżki w znanych polskich sklepach internetowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI