Jak być człowiekiem

Jak być człowiekiem - Svend Brinkmann | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Svend Brinkmann
WYMIAR
6,80 MB
NAZWA PLIKU
Jak być człowiekiem.pdf
ISBN
2282263933843

OPIS

Duński przepis na to, jak zachować człowieczeństwo we współczesnym świecie Postęp i rozwój technologii od kilku dekad nabierają coraz większego tempa – nic więc dziwnego, że człowiek czuje się zagubiony. Jak pozostać sobą w czasach, w których ludzi zastępuje się maszynami? Kim tak naprawdę jesteśmy – dziełem Boga czy efektem ewolucji?Svend Brinkmann zabiera nas w fascynującą wyprawę po Europie, w czasie której towarzyszymy młodemu Andreasowi. Wraz z bohaterem – podróżującym z tajemniczym manuskryptem – dowiadujemy się, dlaczego warto stawiać sobie pytania o naturę człowieczeństwa, poznawać historię i kulturę naszego kontynentu oraz na czym polega najważniejsze zadanie ludzkości. W czasie zwiedzania Francji, Florencji, Pragi i innych miejsc odkrywamy ludzką naturę na sześć sposobów. Ta opowieść to fascynująca podróż po meandrach człowieczeństwa. Skupia się na wszystkich zagrożeniach i szansach, jakie stwarza sobie człowiek, ale przede wszystkim pozwala zrozumieć, jak skomplikowanymi istotami jesteśmy i dokąd zmierzamy.Drogi człowieku, przede wszystkim musisz wiedzieć, że człowiek to jedyna istota, która potrafi zachowywać się nieludzko. To stwierdzenie brzmi jak żart, ale należy je potraktować poważnie.Svend Brinkmann

Książka posiada 288 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.08 zł. Spędzaj czas z ludźmi, dużo z nimi rozmawiaj, poznawaj ich zalety, zwiększaj ich dobrą samoocenę.

Jak być człowiekiem w epoce maszyn autorstwa Fry Hannah , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,35 zł . Przeczytaj recenzję Hello world.

POWIĄZANE KSIĄŻKI