Depresja. Jedzenie które leczy

Depresja. Jedzenie które leczy - Karolina Szaciłło | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Szaciłło
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Depresja. Jedzenie które leczy.pdf
ISBN
6265500275108

OPIS

Jak wspomóc ciało i umysł, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i szczęściem?Depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie. Według statystyk WHO w 2017 r. na świecie cierpiało na nią około 350 mln osób. Polskie statystyki mówią o 1,5 mln osób.Jakw naturalny sposób możemy zapobiegaćdepresji, jak wspomagaćorganizm w czasie choroby? Na te pytania odpowiadająKarolina I Maciej Szacillo, autorzy książki.Korzystając z najstarszego systemu medycznego ajurwedy oraz współczesnej dietetyki, autorzy radzą w jaki sposób przeciwdziałać depresji, jak podnieśćżyciową energię oraz jak odróżnić depresję od okresowego spadku nastroju.W książce Depresja. Jedzenie, które leczy znajdziesz m.in.:•80 przepisów na główne posiłki i przekąski, a także kiszonki, mieszanki przypraw, naturalne suplementy oraz napoje podnoszące poziom energii•książkę uzupełniają przykłady technik oddechowych, medytacji oraz zabiegów olejowych.Karolina i Maciej Szaciłło - Eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą szkolenia oraz warsztaty zdrowego odżywania, a także medytacji. Są autorami popularnych poradników dietetycznych, m.in. Jedzenie, które leczy, Zdrowa tarczyca, Dieta Raw Food (wszystkie pozycje wydane przez Wydawnictwo Zwierciadło).

To ciekawa pozycja, ale przestrzegam tylko, że jedzenie nas nie wyleczy, ale może za to przy okazji zrobić wiele dobrego. I o tym jest ta książka. „Depresja.

I o tym jest ta książka. „Depresja. Jedzenie, które leczy", jak wskazuje tytuł, to zbiór 80 przepisów na posiłki, przekąski, kiszonki, napoje i przyprawy, które mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i poziom energii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI