Czy umrę, nim się zbudzę?

Czy umrę, nim się zbudzę? - Emily Koch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emily Koch
WYMIAR
3,76 MB
NAZWA PLIKU
Czy umrę, nim się zbudzę?.pdf
ISBN
7870128050853

OPIS

Wszyscy są przekonani, że Alex nigdy nie wybudzi się ze śpiączki. Gdy jego rodzina rozważa odłączenie go od respiratora, a przyjaciele radzą jego dziewczynie, by zaczęła spotykać się z kimś innym, chłopak nie może nic zrobić, chociaż doskonale wie, co się dzieje dokoła.Wkrótce zaczyna podejrzewać, że wypadek, przez który znalazł się w szpitalu, nie był wynikiem nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Co gorsza, winny nadal przebywa na wolności i stanowi zagrożenie nie tylko dla Alexa.Chłopak, wracając do wydarzeń z przeszłości i wykorzystując pozostałe zmysły, próbuje odkryć, kto próbował go zabić, i ochronić najbliższych, zanim pozwolą mu odejść…To jest debiut, którego nie wolno przeoczyć. Barry Forshaw, „Guardian”Autorka wiernie oddaje horror osoby uwięzionej we własnym ciele, której mózg wciąż działa. Przekonuje nas, abyśmy podążali za tą historią do samego końca. Christina Appleyard, „Daily Mail”

Przeczytaj recenzję Czy umrę, zanim się zbudzę?. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Opinie o książce - Czy umrę, nim się zbudzę? Psotka88 Przeczytane:2018-09-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Zmieniły właściciela, 52 książki 2018, (Kliknij aby rozwinąć opinię) Niektórzy do debiutów podchodzą z obawą, inni bez większych oczekiwań, a jeszcze inni wolą je omijać.

EPUB,MOBI,MP3. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Napisz recenzję o produkcie: Czy umrę, nim się zbudzę? (książka audio) Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI