Sekretny portret miłości

Sekretny portret miłości - Sarah MacLean | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah MacLean
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Sekretny portret miłości.pdf
ISBN
6592751026197

OPIS

Młoda dama pozowała do aktu! I lada chwila dowie się o tym cały Londyn. Cóż z tego, że padła ofiarą podstępu? Kiedy autor portretu, malarz bez skrupułów, wystawi płótno na wielkiej wystawie, Lilian będzie skompromitowana na zawsze.Młody książę Warnick od śmierci rodziców Lilian jest jej prawnym opiekunem. Szkot z krwi i kości nienawidzi Anglii i Anglików. Teraz jednak przyjeżdża do Londynu. By uchronić Lilian przed skandalem, zamierza znaleźć jej męża. I wrócić spokojnie do Szkocji. To doskonały plan. Dopóki Lilian nie oświadczy, że wyjdzie za mąż tylko z miłości…

Cóż z tego, że padła ofiarą podstępu? Kiedy autor portretu, malarz bez skrupułów, wystawi płótno na wielkiej wystawie, Lilian będzie skompromitowana na zawsze. Młody książę Warnick od śmierci rodziców Lilian ... Ebook - Sekretny portret miłości - Sarah MacLean.

Młody książę Warnick od śmierci rodziców Lilian ... Ebook - Sekretny portret miłości - Sarah MacLean. Pobierz 'Sekretny portret miłości' w formacie mobi, epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI