Pod słońcem prowincji. Zapiski z prostego życia

Pod słońcem prowincji. Zapiski z prostego życia - Katarzyna Enerlich | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Enerlich
WYMIAR
12,93 MB
NAZWA PLIKU
Pod słońcem prowincji. Zapiski z prostego życia.pdf
ISBN
7415839237251

OPIS

Katarzyna Enerlich prowadzi nas w swój świat prowincji, tym razem proponując zbiór opowieści. Takie właśnie historie przekazywali sobie ludzie, gdy ich domy otulały długie zimowe noce. Opowieści tworzyły więzy, uczyły zrozumienia przemian i zjawisk zachodzących wokół nich. Utrwalały tożsamość. Tę właśnie tożsamość chce ocalić w nas również Autorka. Pochylając się nad swoją prowincją, zachęca nas, by zrobić to samo ze swoim światem, gdziekolwiek on się znajduje. W opowieści znajdzie się miejsce i na podróże, i na poruszające legendy, i na proste i sprawdzone receptury domowych kosmetyków oraz smacznych i nieskomplikowanych przepisów.Pod niebem Prowincji, czyli zapiski z prostego życia podzielone są na cztery części – pory roku; wszak życie z ziemi i pór roku jest najprostsze, ale i najpiękniejsze. Każdy może takiego życia spróbować, niekoniecznie trzeba mieszkać na wsi. Autorka pisze, patrząc na swój świat: Wystarczy odsłonić firankę. Świat hen, daleko. Jakby nie miał początku ani końca.Gdy pojawia się w twoim życiu jakiś cień, zrób tak, jak podczas jazdy autem podczas mgły. Zwolnij i włącz krótkie światła. Bezpieczniej dojedziesz do celu, bo lepiej zobaczysz drogę.Spróbuj zwolnić w swoim życiu, by dalej dojechać. Spróbuj włączyć krótkie światła.

Każdy może takiego życia spróbować, niekoniecznie trzeba mieszkać na wsi. Szczegóły: Pod słońcem prowincji - Enerlich Katarzyna. Tytuł: Pod słońcem prowincji Podtytuł: Zapiski z prostego życia.

Zobacz, gdzie kupisz Pod słońcem prowincji, czyli zapiski z prostego życia w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Książka Pod słońcem prowincji Zapiski z prostego życia. Potrawy z ziemi i pór roku, pochodzi z wydawnictwa MG.

POWIĄZANE KSIĄŻKI