Neurogeneza – regeneracja mózgu

Neurogeneza – regeneracja mózgu - Brant Cortright | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brant Cortright
WYMIAR
8,11 MB
NAZWA PLIKU
Neurogeneza – regeneracja mózgu.pdf
ISBN
1196696426631

OPIS

Najnowsze odkrycia naukowe potwierdzają, że mózg przez całe życie wytwarza nowe komórki. Tempo tego procesu zwanego neurogenezą zależy jednak od każdego z nas. Dzięki tej książce poznasz program, który poprawi pracę Twojego mózgu. Odpowiednia dieta i styl życia przyspieszą neurogenezę od trzech do pięciu razy. Ten potwierdzony naukowo 4-stopniowy program diety i stylu życia:• poprawi pamięć i moc mózgu,• zaszczepi przed stresem i depresją,• zapobiegnie lub opóźni wystąpienie upośledzenia funkcji poznawczych, otępienia i choroby Alzheimera,• wzbogaci relacje i życie seksualne.Zdrowy mózg, zdrowe życie!

Odpowiednia dieta i styl życia przyspieszą neurogenezę od trzech do pięciu razy. Ten potwierdzony naukowo 4-stopniowy ... Neurogeneza w każdym wieku Najnowsze odkrycia naukowe potwierdzają, że mózg przez całe życie wytwarza nowe komórki.

Czas o niego zadbać! Moja propozycja to 3 sposoby na regenerację mózgu w ciągu dnia. Sprawdź niskie ceny i kup Neurogeneza - regeneracja mózgu. 4-stopniowy program eliminowania chorób neurodegeneracyjnych o naukowo potwierdzonej skuteczności w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Proces powstawania nowych komórek nerwowych nazywa się neurogenezą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI