Mały lord (książka audio)

Mały lord (książka audio) - Frances Hodgson Burnett | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frances Hodgson Burnett
WYMIAR
4,76 MB
NAZWA PLIKU
Mały lord (książka audio).pdf
ISBN
8024881474647

OPIS

"Mały lord" to historia siedmioletniego Cedryka, który niespodziewanie staje się dziedzicem olbrzymiej fortuny. By ją odziedziczyć, musi przyjechać z Nowego Jorku do Anglii, do dziadka - oschłego arystokraty, zgorzkniałego starca. Dziecięca ufność Cedryka, jego wrażliwość na krzywdę i wiara w dobro czynią cuda - hrabia wraca do świata ludzi kochających i kochanych.Czyta: Sławomira ŁozińskaCzas trwania: 7 godz. 41 min.

Cena 35.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Mały Książę zauważył, że w tym miejscu dokucza trochę samotność, ale wąż odpowiedział, iż dokucza ona także wśród ludzi.

Rok wydania: 2011 ISBN: 978-83609-36-7 format: 14x12,5 cm Producent: Audio Liber. POSŁUCHAJ FRAGMENTU Mały Lord - streszczenie powieści Frances Hodgson Burnetta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI