Zjeść żabę

Zjeść żabę - Beata Ostrowicka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Ostrowicka
WYMIAR
3,21 MB
NAZWA PLIKU
Zjeść żabę.pdf
ISBN
4796418736232

OPIS

Wakacje w Chałupach z mamą są dla Julki nudne i męczące, dopóki na horyzoncie nie pojawia się Weronika. Ta wieczna optymistka namawia Julkę do przedłużenia wakacji, spróbowania swoich sił w surfowaniu i wieczornych wypadów z chłopakami na plażę. Julka, której każdą myśl zaprząta początkowo Kamil, poznaje instruktora windsurfingu i… zakochuje się!Z nieśmiałej szarej myszki przeobraża się w kobietę, która zaczyna walczyć o siebie, swoje pragnienia i marzenia. Wreszcie stawia na swoim.

21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania autorstwa Tracy Brian , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Zjedz tę żabę.

Obyczajówka, taka typowa dla nastolatek, jednak cholernie wciągająca. Mobe wie, o czym mówię, bo czytała "Złą dziewczynę" tej samej autorki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI