Szalona

Szalona - Chloe Esposito | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chloe Esposito
WYMIAR
9,87 MB
NAZWA PLIKU
Szalona.pdf
ISBN
5648979240340

OPIS

Szalona to pierwsza część trylogii z nieprzewidywalną bohaterką, gotową na najbardziej bezczelne kłamstwa i najdrastyczniejsze kroki, by ukraść perfekcyjne życie swojej bliźniaczki – i je zatrzymać.Alvie Knightly to chodząca katastrofa: chaotyczna, kompletnie nieogarnięta, a do tego praktycznie bez przerwy na gazie. Jej nieciekawe życie wygląda jeszcze gorzej na tle osiągnięć jej perfekcyjnej siostry bliźniaczki, Beth. Alvie jest uzależniona od mediów społecznościowych, je kebaby na śniadanie i regularnie pakuje się w kompromitujące sytuacje – jak choćby odkrycie przez ochronę lotniska brzęczącego wibratora w jej torebce. Beth jest żoną seksownego, bogatego Włocha, ma ślicznego małego syneczka i od urodzenia jest księżniczką mamusi.Alvie nie ma najmniejszej ochoty spotykać się z siostrą, nawet kiedy Beth kupuje jej bilet na Sycylię w pierwszej klasie. Ale gdy tego samego dnia Alvie traci znienawidzoną pracę i zostaje wyrzucona z mieszkania na bruk, luksusowa willa w malowniczej Taorminie nagle nie brzmi tak źle.Siostra prosi ją, by zamieniły się miejscami. Alvie natychmiast korzysta z okazji na przejęcie jej życia, choćby tylko na chwilę. Wkrótce zaczyna odkrywać mroczne tajemnice bliźniaczki: powiązania z mafią, kochanków i znajomość z wyjątkowo skorumpowanym księdzem – co gorsza, wszyscy oni prędko zauważają, że z „Beth” coś jest nie tak. Alvie musi działać bez cenzury i bez hamulców, by ocalić siebie.

Dokładamy wszelkich starań, aby błyskawicznie otrzymali Państwo zakupiony produkt. Dominika Radwańska - Szalona, ale wolna. 4,404 likes · 92 talking about this.

Oprócz tego na stronie znajdują się zagadki, ciekawostki, quizy oraz recenzje najlepszych gier planszowych. Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Szalona Środa w LOT! Wyspa słynąca z egzotycznych przypraw, słodkich owoców i plantacji herbaty? To prawda, Kolombo właśnie wróciło do siatki połączeń. Sprawdź loty na Sri Lankę i inne kierunki, które przygotowaliśmy w specjalnej ofercie dla Ciebie! Szalona spłuczka na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI