Kontynent

Kontynent - Jędrzej Burszta | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jędrzej Burszta
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Kontynent.pdf
ISBN
8212623440474

OPIS

Czarnoksiężnik tropiący legendę o podstępnym księżycowym przybyszu zaklętym w cienistym tatuażu. Mistrz sztuki plastynacji władający dworem ożywionych, wypreparowanych osobliwości. Śledztwo w sprawie tajemniczej zbrodni na bagnistej prowincji rozdartej konfliktem o władzą i potęgę tradycji. Rodzinna saga o prawdzie i zmyśleniu, sięgająca najbardziej mitycznych krańców Kontynentu. Opowieści o klątwach i czarosplotach, maszkaronach i polepieńcach, automatonach i czarnoksiężniczkach, szklanych pustyniach i podniebnych miastach.Kontynent to zbiór pięciu powiązanych ze sobą opowieści dark fantasy, ukazujących przedziwny, pełen tajemnic i baśniowej grozy świat Kontynentu.Jędrzej Burszta – z wykształcenia kulturoznawca, miłośnik i badacz fantastyki. Publikował opowiadania w „Esensji”, „Nowej Fantastyce” i „Fantasy & Science Fiction”.

Ilustruje to diagram zamieszczony obok. Na jakim kontynencie leży hiszpania?? Wyślijcie mi linka mapki ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-10-21 20:56:24 Superkontynent - wielka masa lądu, w skład której wchodził więcej niż jeden współczesny kontynent (płyta kontynentalna).Ponieważ sama definicja kontynentu jest umowna i sporna, podobnie jest z definicją superkontynentu. Zazwyczaj używa się jej w odniesieniu do dawnych okresów geologicznych, kiedy to współczesne kontynenty tworzyły większe całości. Przeciągnij i upuść szpilki na odpowiednie miejsce na rysunku..

Na powierzchni tworzą go masy Nowej Zelandii, Nowej Kaledonii, Wyspy Norfolk, grupy wysp Lorda Howe i rafy koralowe Elizabeth i Middleton. P. Paleokontynenty‎ (21 stron) Strony w kategorii „Kontynenty".

POWIĄZANE KSIĄŻKI