Dożywocie

Dożywocie - Iso Lateman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iso Lateman
WYMIAR
3,69 MB
NAZWA PLIKU
Dożywocie.pdf
ISBN
6343734960883

OPIS

Wina i kara. Żal i skrucha. Gniew i brak możliwości przebaczenia. Jest to próba przybliżenia świata za murami więzienia, w którym autor spędził więcej lat niż poza nim. Stara się naszkicować obraz człowieka, jakim można się stać pomimo zła wyrządzonego wcześniej innym. Autor od 1996 roku odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności za popełnienie zbrodni zabójstwa.

Przedstawia pogoń za pieniędzmi prowadzącą do zejścia na niewłaściwą drogę. Sztuka wartka w intrydze, żywa w dialogach; autor przedstawia Polskę w XIX wieku odwołując się do postaci z epoki szlacheckiej (tzw.

Wówczas obowiązki nabywcy ulegają odpowiedniemu zmniejszeniu. Zakres obowiązków może zostać zmieniony także w następujących sytuacjach: Z rubryki kryminalnej: Dożywocie (2012) Livstid - Najsłynniejszy policjant Szwecji David Lindholm (Christopher Wollter) zostaje znaleziony martwy we własnym łóżku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI