DDD. Kompendium wiedzy

DDD. Kompendium wiedzy - Vaughn Vernon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vaughn Vernon
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
DDD. Kompendium wiedzy.pdf
ISBN
1315276863461

OPIS

DDD w pigułceModelowanie oprogramowania jest kojarzone z pojęciem programowania dziedzinowego, w skrócie zwanego DDD. Jest to dość nowatorskie podejście do tworzenia architektury oprogramowania, a jego największą zaletą jest wysoka pewność uzyskiwania bardzo dobrych rezultatów. Programiści często błyskawicznie dostrzegają zalety DDD i korzyści płynące ze stosowania odpowiednich narzędzi, stąd technika ta cieszy się coraz większym uznaniem. Dopiero jednak pełne zrozumienie zasad stosowania wzorców projektowych DDD przez wszystkich zaangażowanych w projekt pozwala na osiągnięcie imponujących wyników przy projektowaniu skomplikowanych systemów oprogramowania.Ten zwięzły i czytelnie napisany podręcznik jest przeznaczony dla programistów, ekspertów dziedzinowych, menedżerów, analityków biznesowych, architektów informacji i testerów. Koncentruje się na praktycznej wiedzy niezbędnej do uzyskania pożądanych rezultatów. Wyjaśniono, jak segregować modele dziedzin za pomocą wzorca kontekstu ograniczonego, jak rozwinąć język wszechobecny, a także w jaki sposób zintegrować wiele kontekstów ograniczonych poprzez wykorzystanie relacji zespołowych i mechanizmów technicznych. Co najważniejsze, dowiesz się, jak podejście DDD działa w rzeczywistości i co zrobić, aby jak najszybciej cieszyć się jego zaletami.W książce przedstawiono następujące zagadnienia:wprowadzenie do DDD i zalety tego podejścia do projektowaniaprojektowanie strategiczne DDDintegrowanie istniejących systemów w ramach tworzenia nowych aplikacjimodelowanie taktyczne - agregaty i zdarzenia dziedzinynarzędzia do zarządzania projektami i przyśpieszania pracNarzędzia DDD - ciesz się udanym wdrożeniem!Vernon Vaughn jest uznanym liderem nowatorskiego podejścia do implementacji oprogramowania. Zasady programowania dziedzinowego stosuje w praktyce, tworząc modele oprogramowania dla takich branż, jak zarządzanie przestrzenią powietrzną, ochrona środowiska, ubezpieczenia, ochrona zdrowia czy telekomunikacja. Jest uznanym autorytetem w dziedzinie DDD - prowadzi warsztaty Implementing DDD Workshop na całym świecie z udziałem setek programistów. Jest autorem kilku bestsellerów. Często występuje na najbardziej prestiżowych konferencjach branżowych.

Kompendium wiedzy - 8013084848 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-01-21 - cena 23,30 zł Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług.

Jest to dość nowatorskie podejście do tworzenia architektury oprogramowania, a jego największą zaletą jest wysoka pewność uzys ... Napisz recenzję o produkcie: DDD.

POWIĄZANE KSIĄŻKI