Cmętarz zwieżąt (książka audio)

Cmętarz zwieżąt (książka audio) - Stephen King | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
3,49 MB
NAZWA PLIKU
Cmętarz zwieżąt (książka audio).pdf
ISBN
8565183274981

OPIS

Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem – przytulną przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii, łąki, las; idealna siedziba dla młodego lekarza, jego żony, dwójki dzieci i kota. Wspaniała praca, mili sąsiedzi - i droga, po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków, z napisem na bramie: CMĘTARZ ZWIEŻĄT (cóż, nie wszystkie dzieci znają dobrze ortografię...).Czyta: Krzysztof Plewako-SzczerbińskiCzas nagrania: 15 godz. 28 min.

Pseudonim. Cmętarz zwieżąt stephen king na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Stephen King mieszka w stanie Maine z żoną, powieściopisarką Tabithą King.

Nowy dom... - Polska ksiegarnia w UK Kup cmętarz zwieżąt stephen king w kategorii Horrory na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Cmętarz zwieżąt - Stephen King - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI