Bright Line Eating. Jak stać się szczupłym, szczęśliwym i wolnym człowiekiem

Bright Line Eating. Jak stać się szczupłym, szczęśliwym i wolnym człowiekiem - Susan Peirce Thompson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susan Peirce Thompson
WYMIAR
9,15 MB
NAZWA PLIKU
Bright Line Eating. Jak stać się szczupłym, szczęśliwym i wolnym człowiekiem.pdf
ISBN
2562414370026

OPIS

Jeśli uważasz, że epidemia otyłości jest jednym z najpoważniejszych problemów ludzkości, to... masz całkowitą rację. W niektórych grupach społecznych osoby o właściwej wadze stanowią wyraźną mniejszość. Równocześnie nadwaga i otyłość przekładają się na liczne schorzenia i ciała, i ducha. Poczucie, że jest się gorszym, brzydkim i nic nie wartym, jest równie szkodliwe, jak choroby serca, naczyń krwionośnych i stawów. Niestety, pozbycie się nadmiaru kilogramów i utrzymanie zgrabnej sylwetki jest niezwykle trudne. Mimo opracowania tysięcy odchudzających diet i preparatów problem otyłości wciąż nęka setki milionów ludzi.Z tej książki dowiesz się, jak schudnąć skutecznie i bez efektu jojo. Dzięki połączeniu zdobyczy nauki o mózgu i odkrycia, co blokuje nasz wewnętrzny mechanizm utrzymania właściwej wagi ciała, udało się skonstruować holistyczny program uwzględniający specyficzne funkcje mózgu i likwidujący problem "braku silnej woli". Naucz się czterech prostych zasad Bright Line Eating, zmień podejście do jedzenia i poznaj niezwykle ciekawą filozofię odżywiania się. Bez trudnych wyrzeczeń, bez wyniszczającej samokontroli schudniesz, odzyskasz zgrabną sylwetkę i zdrowie. Wreszcie spełnisz swoje marzenie: będziesz szczupłym, szczęśliwym i wolnym człowiekiem!W tej książce znajdziesz:Informację o procesach zachodzących w układzie nerwowym, które decydują o nieskuteczności większości dietWyjaśnienie, jak program Bright Line Eating kieruje pracę mózgu na właściwe toryCztery zasady Bright Line EatingUniwersalny plan odżywiania, który łatwo dostosujesz do swoich potrzeb i upodobańNarzędzia i techniki, dzięki którym bez trudu utrzymasz szczupłą sylwetkęBright Line Eating: zatrzymaj błędne koło jedzenia, kalorii i kilogramów!Dr Susan Peirce Thompson jest adiunktem na Uniwersytecie Rochester. Zajmuje się naukami kognitywnymi. Jest również założycielką i szefową firmy Bright Line Eating Solutions, która ułatwia rzeszom ludzi skuteczne pozbycie się nadwagi i utrwalenie szczupłej sylwetki. Jej metoda zdobywa sporą popularność. Dr Thompson jako młoda kobieta miała poważne problemy z otyłością. Zapoczątkowały one jej zainteresowania naukowe. W efekcie badań działania ludzkiego mózgu, mechanizmów psychologicznych i neurologicznych powstała właśnie metoda BLE. Dziś dr Thompson jest szczęśliwą, spełnioną i... szczupłą kobietą, żoną i matką. Mieszka w Rochester, w stanie Nowy Jork.

Jak stać się szczupłym, szczęśliwym i wolnym człowiekiem", wybierały także: Słodkie sekrety, czyli bezglutenowe, roślinne historie pisane lukrem 39,67 zł, (11,90 zł-70%) Paul Tergat. Biegaj z mistrzem 39,67 zł, (11,90 zł-70%) Bieganie i odchudzanie dla kobiet. Bright Line Eating.

masz całkowitą rację. Sprawdź informacje nt. książki: Bright Line Eating.

POWIĄZANE KSIĄŻKI