Księżniczka Hania i Grymasek. Przygody ciekawej świata księżniczki i jej małego przyjaciela

Księżniczka Hania i Grymasek. Przygody ciekawej świata księżniczki i jej małego przyjaciela - Ewa Martynkien | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Martynkien
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Księżniczka Hania i Grymasek. Przygody ciekawej świata księżniczki i jej małego przyjaciela.pdf
ISBN
3810629993214

OPIS

Poznajcie zawsze uśmiechniętą Księżniczkę Hanię i jej przyjaciela - marudnego Grymaska, bohaterów animowanej serii emitowanej na antenie MiniMini+ „Księżniczka Hania i Grymasek”!Hania ma głowę pełną pomysłów i do tego nigdy się nie poddaje, bo jak twierdzi „jeśli czegoś bardzo chcesz, rozwiązanie znajdzie się!”. Wraz z Grymaskiem przeżywają fantastyczne przygody, a kiedy zdarza im się wpaść w kłopoty, Hania zawsze znajdzie z nich wyjście.Dzięki tej pomysłowej dwójce przyjaciół maluchy uczą się otwartości i gotowości do szukania rozwiązań. W książeczce znajdują się zadania oraz karty do nauki pisania. Oczywiście po królewsku.

When you visit our site, pre-selected companies may access and use certain information on your device to serve relevant ads or personalized content. Information that may be used.

Przygody ciekawej świata księżniczki i jej małego przyjaciela „Księżniczka Hania i Grymasek" to propozycja dla wszystkich żądnych przygód maluchów, które marzą o odkrywaniu otaczającego ich świata. Pięcioletnia Hania pod pewnymi względami nie jest zwykłą dziewczynką… to prawdziwa ... Księżniczka Hania i Grymasek .

POWIĄZANE KSIĄŻKI