Hatidże. Żona Ibrahima. Część 3. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 16

Hatidże. Żona Ibrahima. Część 3. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 16 - Demet Altinyeleklioglu | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Demet Altinyeleklioglu
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Hatidże. Żona Ibrahima. Część 3. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 16.pdf
ISBN
2586528386788

OPIS

Tajemnice Dworu Sułtana Miłosne intrygi i walka o władzę. Silne, wpływowe kobiety i mężczyźni podatni na ich urok. Tajemnice i fortele w sułtańskim haremie. To wszystko w wyjątkowej kolekcji tureckich romansów, których akcja dzieje się w złotych czasach Imperium Osmańskiego.Plan Ibrahima, by dzięki przyjaźni z Sulejmanem, który właśnie został sułtanem, objąć na jego dworze stanowisko wielkiego wezyra, staje się coraz bardziej realny. Jednak pałająca równie wielką żądzą władzy sułtanka Hurrem nie traci czujności. Zapatrzona ślepo w swego męża Hatidże, którą Ibrahim wykorzystuje jako narzędzie w budowaniu swej kariery, powinna w końcu przejrzeć na oczy.Demet Altinyeleklioglu (ur. w 1955 r.) – autorka cieszącego się wielką popularnością cyklu powieści o dynastii osmańskiej. Znana jest również jako tłumaczka, głównie romansów historycznych Philippy Gregory. Wcześniej była producentką wielu programów dla tureckiej telewizji TRT. Mieszka w Stambule.

Tajemnice i fortele w sułtańskim haremie. To wszystko w wyjątkowej kolekcji tureckic Tajemnice dworu sułtana Hatidże Tom 8.

Cena 10,36 zł. Książka w kategorii Literatura piękna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI