Sny

Sny - Nermin Yildirim | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nermin Yildirim
WYMIAR
4,80 MB
NAZWA PLIKU
Sny.pdf
ISBN
7144082786885

OPIS

Wstrząsająca powieść o snach, prawdzie, sekretach, milczeniu i samotności wśród ludzi… Czasem człowiek obawia się wyjawić nie tylko prawdę, ale nawet swoje sny. Ponieważ sądzi, że dopóki milczy i ukrywa się, jest bezpieczny. Tymczasem od cierpienia można uwolnić się jedynie opowiadając o nim. Tylko wyrzucając z siebie najskrytsze tajemnice, można pozbyć się trucizny i doznać oczyszczenia.Pilar przyjeżdża do Stambułu, w poszukiwaniu zaginionego męża. W nieznanym mieście, wśród obcych ludzi zaczyna szukać jego śladu. Jednak wspomnienia z dziennika snów, który pozostawił po sobie jej mąż Eyüp, z czasem przenoszą ją w całkiem inną historię, w której prawda miesza się z koszmarem. Nadchodzi czas, żeby wszystko, co pozostawało w ukryciu, wyszło na jaw.Nermin Yildirim urodziła się w 1980 roku w Bursie. Ukończyła dziennikarstwo na wydziale komunikacji Uniwersytetu Anatolijskiego. Pisała do wielu czasopism i gazet. Mieszka w Barcelonie i Stambule. Od roku 2013 związana jest z czasopismem "Ot Dergi", w którym publikuje swoje opowiadania.

W samej interpretacji należy także pamiętać, że sny posiadają indywidualną interpretacje w zależności od konkretnej osoby, dlatego nie można traktować ... Istota snu. Sny są tworami fizjologicznymi.Ich wizualny charakter jest zazwyczaj najbardziej wyrazisty (zdarzają się jednak marzenia senne o przewadze doznań słuchowych).Człowiek, który ich doświadczył opisuje je zazwyczaj jako bardzo realistyczne, dotyczące życia i problemów codziennych. Sennik online - wielki sennik polski.

Jest to po prostu sen, w którym człowiek ma świadomość, że śni. Osoba posiada kontrolę nad treścią snu zachowuje klarowność myślenia i ma dostęp do wspomnień z jawy ... Ralph Vacchiano, award-winning sports reporter and columnist, joined SNY in 2016 as its NFL Insider.

POWIĄZANE KSIĄŻKI