Obraz siebie. Projekcje twórcze w wytworach plastycznych dzieci przewlekle chorych

Obraz siebie. Projekcje twórcze w wytworach plastycznych dzieci przewlekle chorych - Anna Stawecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Stawecka
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Obraz siebie. Projekcje twórcze w wytworach plastycznych dzieci przewlekle chorych.pdf
ISBN
2632681866834

OPIS

Problematyka recenzowanej monografii jest rozległa i można ją odnieść do wielu dyscyplin naukowych, począwszy od pedagogiki specjalnej i jej dziedziny szczegółowej, którą jest pedagogika lecznicza, poprzez psychologię rozwojową, osobowości i twórczości, do niezmiernie istotnej dyscypliny, jaką stanowi psychologia zdrowia, zaś tematem, a raczej podmiotem głównym tej pracy jest formowanie osobowości dziecka przewlekle chorego z uwzględnieniem kształtowania - w procesach rozwoju, wychowania i kształcenia - obrazu własnej osoby oraz samowiedzy i samooceny; w tle pojawia się również niełatwa problematyka samoświadomości.Mimo że Autorka podjęła niezmiernie trudne, złożone kwestie kształtowania obrazu własnej osoby dzieci chronicznie chorych, to jednak przystępny sposób narracji sprawia, iż monografię tę można z pełnym przekonaniem polecić przede wszystkim psychologom zajmującym się rozwojem dziecka i jego twórczością. Praca ta może być także użyteczna dla studentów psychologii oraz pedagogiki specjalnej i leczniczej, a nade wszystko dla rodziców i opiekunów, którzy troszczą się i wspierają dzieci z przewlekłą chorobą.Z recenzji prof. drą hab. Adama Alfreda ZychaKsiążka nader istotna, porusza bowiem tematy będące rzadko w kręgu zainteresowań naukowców. To materia nadzwyczaj wrażliwa i trudna. Najcenniejszą wartością książki jest nowatorski sposób przedstawiania i diagnozowania obrazu swojego »ja«, jaki krystalizuje się na podstawie obserwacji czynionych przez autorkę.Z recenzji drą hab. Janusza Sytnika-Czerwertyńskiego

zamówienie: 1 x sztuka: Koszt dostawy: Problematyka recenzowanej monografii jest rozległa i można ją odnieść do wielu dyscyplin naukowych, począwszy od pedagogiki specjalnej i jej dziedziny szczegółowej, którą jest pedagogika lecznicza, poprzez psychologię rozwojową, osobowości i twórczości, do niezmiernie istotnej dyscypliny, jaką stanowi psychologia zdrowia, zaś tematem, a raczej podm Obraz siebie Projekcja twórcza w wytworach plastycznych dzieci przewlekle chorych Poradnik dostępny dla już od 37,00 zł - od 37,00 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Poradniki Author: Anna Stawecka Number of Pages: 276 pages Published Date: 01 Jan 2014 Publisher: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellonskiego Publication Country: Krakow, Poland Language: Polish ISBN: 9788323336433 File size: 18 Mb Download Link: Obraz siebie Projekcja tworcza w wytworach plastycznych dzieci przewlekle chorych Obraz siebie.

Najlepsze tytuły w najniższych cenach. Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI