W słusznej sprawie

W słusznej sprawie - Danielle Steel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danielle Steel
WYMIAR
4,11 MB
NAZWA PLIKU
W słusznej sprawie.pdf
ISBN
5502175282651

OPIS

Meredith McKenzie pochodzi z bogatej, prawniczej rodziny. Nie wiedzie jednak wystawnego życia, nie nosi najpiękniejszych sukien i drogiej biżuterii, o jakich inne dziewczyny mogą tylko pomarzyć. Ma inny cel - pragnie walczyć o pokój i dobro na świecie.Kończy studia i otwiera własną kancelarię. Podczas gdy jej rówieśniczki przeżywają kolejne romanse i rozstania, ona z całych sił stara się pomóc najbardziej poszkodowanym.Pewnego dnia Meredith poznaje przystojnego doktora Petera Wattsa. Odkrywa, że łączą ją z nim wspólne cele i ideały. Czy ich znajomość okaże się początkiem wielkiego uczucia?Czy Meredith spełni swoją życiową misję?I czy w swoim walecznym sercu odnajdzie miejsce na miłość?W słusznej sprawie to wzruszająca opowieść o wielkiej odwadze i poświęceniu kobiety, która ponad wszystko pragnie sprawiedliwości i dobra.

Chciałabym zdradzić im sekret: ta druga strona też jest przekonana, że ma rację. I też myśli, że walczy w słusznej sprawie. W dawnych czasach liczne programy eugeniczne pozwalały na m.

Taka praca wymaga nie tylko specjalistycznego sprzętu, lecz przede wszystkim ... "W słusznej sprawie" to jedna z najważniejszych książek Chamberlain. Oparta na prawdziwej historii, przypomni wam, dlaczego bieda jest naszym wrogiem i dlaczego władza oddana w niewłaściwe ręce stanowi zagrożenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI