Korepetycje z sukcesu (książka audio)

Korepetycje z sukcesu (książka audio) - Iwona Majewska-Opiełka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Majewska-Opiełka
WYMIAR
12,11 MB
NAZWA PLIKU
Korepetycje z sukcesu (książka audio).pdf
ISBN
1044457366255

OPIS

Jak działać skutecznie, jak zaplanować własne szczęście a przede wszystkim jak realizować marzenia? Autorka w bardzo przystępny sposób przekazuje cenną wiedzę, motywuje do podjęcia prostych, ale oszałamiająco skutecznych działań, które dla młodych, rozpoczynających swoją drogę życiową osób, mogą się okazać bardzo cennymi drogowskazami na drodze do wymarzonego sukcesu w każdej dziedzinie życia. Zawsze aktualne i nie tylko dla młodzieży. Pełen tekst książki. Czyta Grzegorz Pawlak.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > K_eFCOPt9AUQ9Zi1-wM Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Majewska-Opiełka Iwona - Korepetycje z sukcesu • AudioBook • pliki użytkownika raq7619 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Opis.txt Co charakteryzuje człowieka sukcesu? Zgromadzony majątek? Bezwzględne dążenie do celu? Dlaczego tyle się o sukcesie mówi i pisze? Dlaczego, kiedy brakuje nam osiągnięć i znaczących dokonań, czujemy, że nasze życie jest niespełnione? Dzięki tej ksi... Jak działać skutecznie, jak zaplanować własne szczęście a przede wszystkim jak realizować marzenia. Autorka w bardzo przystępny sposób przekazuje cenną wiedzę, motywuje do podjęcia prostych, ale oszałamiająco skutecznych działań, które dla młodych, rozpoczynających swoją drogę życiową osób, mogą się okazać bardzo cennymi drogowskazami na drodze do wymarzonego sukcesu ... 📚 Poznaj "Korepetycje z sukcesu" autorstwa Iwona Majewska-Opiełka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI