Jesteś tym, w co wierzysz. Proste kroki, które odmienią twoje życie

Jesteś tym, w co wierzysz. Proste kroki, które odmienią twoje życie - Hyrum W. Smith | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hyrum W. Smith
WYMIAR
10,79 MB
NAZWA PLIKU
Jesteś tym, w co wierzysz. Proste kroki, które odmienią twoje życie.pdf
ISBN
8267118547198

OPIS

Przenikliwa, inspirująca, genialna! Kiedy podniesiesz wzrok znad ostatniej stronicy tej książki, dostrzeżesz zupełnie inny świat.William B. Caldwell IV, generał porucznik armii amerykańskiej w stanie spoczynku, rektor Georgia Military College i były dowódca 82 Dywizji PowietrznodesantowejHyrum Smith jasno, przekonująco, z pełną empatią objaśnia swoją metodę działań, którą i Ty powinieneś stosować, aby osiągnąć trwałą, pozytywną zmianę. Zyskasz w nim mądrego, troskliwego przyjaciela, który wesprze Cię w osiąganiu niezwykłych rezultatów.Richard H. Brown, dyrektor wykonawczy i były prezes Electronic Data Systems Inc., Cable and Wireless PLC oraz H&R Block Inc.Hyrum Smith znów to zrobił! Jeżeli to pierwsza książka tego autora, po którą sięgasz, przygotuj się, że dzięki lekturze „Jesteś tym, w co wierzysz” staniesz przed wyzwaniem, będziesz pod wrażeniem, a przede wszystkim zmienisz się na lepsze.Linda Eaton, wiceprezes, Director of Instruction, wiceprezes Cannon Financial InstituteZmień swoje przekonania! Zmień swoje życie!Każdemu z nas zdarza się, że rezultaty naszych starań nie zaspokajają naszych potrzeb. W swej nowej książce Hyrum Smith przedstawia dwie cenne propozycje dla tych, którym zależy na ograniczeniu w ich życiu bólu. Odwołując się do prostego, przejrzystego modelu tłumaczy – z godną podziwu jasnością – jak zdiagnozować, które z naszych zachowań stanowią źródło problemów, a zwłaszcza jak identyfikować i naprawiać niewłaściwe przekonania, prowadzące do takich zachowań. Lektura tej książki uruchamia niezwykły proces, który może odmienić Twoje zwyczaje i relacje, a tym samym doprowadzić Cię do trwałego sukcesu osobistego i zawodowego.O autorze:Hyrum W. Smith to współtwórca oraz były prezes i przewodniczący Franklin Covey, a także współtwórca 3Gaps, firmy szkolącej ludzi i przedsiębiorstwa. Jest autorem kilku popularnych w Stanach Zjednoczonych książek, m.in. The 3 Gaps, 10 naturalnych praw (Studio Emka 1998) oraz To, co najważniejsze (Studio Emka 2010).

ISBN: 9788365068989. Proste kroki, które odmienią twoje życie Jesteś tym, w co wierzysz. Proste kroki, które odmienią twoje życie.

przygotuj się, że dzięki lekturze „Jesteś tym, w co wierzysz" staniesz przed wyzwaniem, będziesz pod wrażeniem, a przede wszystkim zmienisz się na lepsze. Linda Eaton, wiceprezes ... Jesteś tym w co wierzysz Proste kroki, które odmienią twoje życie Smith Hyrum W.

POWIĄZANE KSIĄŻKI