Fabrykantka aniołków (książka audio)

Fabrykantka aniołków (książka audio) - Camilla Lackberg | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Camilla Lackberg
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Fabrykantka aniołków (książka audio).pdf
ISBN
1687716574873

OPIS

Wielkanoc 1974. Z Valö, małej wyspy w pobliżu Fjällbacki, znika bez śladu rodzina. Na pięknie nakrytym świątecznym stole zostaje obiad wielkanocny, ale w domu nie ma nikogo, znikają wszyscy z wyjątkiem rocznej córeczki Ebby.Po latach Ebba wraca na wyspę jako dorosła kobieta. W rodzinnych stronach pragnie wraz z mężem otrząsnąć się po śmierci malutkiego synka. Postanawiają wyremontować i otworzyć dla gości stary ośrodek kolonijny, którym wiele lat temu zarządzał surowy ojciec Ebby.Wkrótce po rozpoczęciu prac remontowych oboje omal nie giną w tajemniczym pożarze. Równie tajemnicze są stare ślady zaschniętej krwi odnalezione pod zerwaną podłogą w jadalni. Do akcji wkracza Patrik Hedström. Czy zdoła wyjaśnić zagadkę z przeszłości?Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”, osnutej na kanwie jej powieści.Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.Czyta: Marcin PerchućCzas trwania: 12 godz. 37 min.

Na pięknie nakrytym świątecznym stole zostaje obiad wielkanocny, ale w domu nie ma nikogo, znikają wszyscy z Audiobook cd Fabrykantka aniołków audiobook CD / Camilla Lackberg czyta Marcin Perchuć, 31,06 zł, Najtańsze audiobooki na Gandalf.com.pl Książka Fabrykantka aniołków. Saga o Fjallbace.

Sam tytuł jest intrygujący, bo jak się okazuje, ma on wiele znaczeń, nie tylko to najbardziej oczywiste. Recenzja książki: Fabrykantka aniołków Recenzuje: Magdalena Galiczek-Krempa Szwedzkie kryminały na dobre zagościły już na półkach i w biblioteczkach polskich czytelników. Z zainteresowaniem i dreszczykiem emocji coraz bardziej liczne grono czytelników sięga po książki Camilli Läckberg, mistrzyni thrillerów, okraszonych nietuzinkowymi wątkami obyczajowymi. Recenzja książki Fabrykantka aniołków "Fabrykantka Aniołków" TA @Talia · 2013-02-09.

POWIĄZANE KSIĄŻKI