Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni (książka audio)

Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni (książka audio) - Stacia Deutsch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stacia Deutsch
WYMIAR
10,37 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni (książka audio).pdf
ISBN
6527948441680

OPIS

Dziewczyny kodują – wyjątkowy projekt, łączący non-fiction z fabułą, naukę programowania z dobrą zabawą, tekst z zabawnymi rysunkami i – komputery z dziewczynami. To opowieść o dziewczynkach, które połączył wspólny projekt – stworzenia aplikacji, dzięki czemu zostają najlepszymi przyjaciółkami.Czyta: Paulina RaczyłoCzas nagrania: 3 godz. 8 min.

Ma cel - chce nauczyć się programowania, żeby stworzyć aplikację, która usprawni życie chorego wujka. Gdy ktoś zacznie jej wysyłać zaszyfrowane wiadomości, ... Dziewczyny kodują.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni - opis produktu: STACIA DEUTSCH jest autorką ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci, w tym wielokrotnie nagradzanej serii książek Blast to the Past.

POWIĄZANE KSIĄŻKI