Wegetarianizm na pół etatu

Wegetarianizm na pół etatu - Nicola Graimes | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicola Graimes
WYMIAR
12,13 MB
NAZWA PLIKU
Wegetarianizm na pół etatu.pdf
ISBN
5242436829491

OPIS

Książka, która pogodzi mięsożerców z wegetarianami! Pięknie ilustrowane przepisy na niebanalne, proste i zdrowe dania wegetariańskie, które z łatwością zmodyfikujesz do wersji mięsnej.Chcesz odżywiać się zdrowo, ale nie umiesz zrezygnować z mięsa i zniechęca cię to, że dieta wegetariańska wymaga długiego „stania przy garach”?Nicola Gaimes doskonale rozumie twoje rozterki. Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś, że chciałbyś spróbować diety wegetariańskiej, ale nie możesz odmówić sobie czasem zjedzenia mięsa, ta książka jest właśnie dlaciebie!Dzięki niej:– nauczysz się kilku prostych, ale efektownych potraw wegetariańskich, niewymagających wielu egzotycznych składników,– poznasz przepisy na wegetariańskie śniadania, obiady, kolacje, które można przyrządzić też w wersji mięsnej,– zaplanujesz tygodniowy jadłospis dla całej rodziny oraz przygotujesz menu na imprezę dla wegetarian i mięsożerców,– w swoim tempie sprawdzisz, czy kuchnia wegetariańska jest dla ciebie.Przekonaj się, że kuchnia wegetariańska to nie tylko strączkowe zastępniki mięsa: przetestuj przepisy na pyszne dania, bez konieczności całkowitej rezygnacji z mięsa w codziennej diecie. Rozsmakuj się w grzankach z kalafiorem, chińskich pierożkach z imbirem lub czerwonym barszczu zabielanym jogurtem o smaku pomarańczowym.Pssst… jeśli twój partner jest mięsożercą, ta książka może okazać się niezwykle skuteczna w przekonaniu go do wege kuchni!O autorceNicola Graimes to wielokrotnie nagradzana autorka książek kulinarnych i była redaktor „Vegetarian Livingmagazine”. Napisała ponad 20 książek, w tym Kuchnię wegetariańską, która została wybrana jedną z 50 najlepszych książek w brytyjskim zestawieniu magazynu Magazyn „Observer Food Monthly”.

50%. Oszczędzasz ... Wegetarianizm na pół etatu.

To zwykle etap przejściowy w drodze do osiągnięcia czegoś większego. Nie ma co ukrywać, że dla fleksitarian, czyli tych ograniczających jedzenie mięsa i mięsnych przetworów, metą jest wegetarianizm lub nawet weganizm. Wegetarianizm na pół etatu, czyli flexitarianizm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI