Re: Zero Życie w innym świecie od zera 07 Light Novel

Re: Zero Życie w innym świecie od zera 07 Light Novel - Tappei Nagatsuki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tappei Nagatsuki
WYMIAR
9,15 MB
NAZWA PLIKU
Re: Zero Życie w innym świecie od zera 07 Light Novel.pdf
ISBN
5241433230396

OPIS

Wracając z supermarketu, Subaru Natsuki, licealista jakich wielu, zostaje nagle przywołany do innego świata. Znowu przeniosło kogoś do świata fantasy?! Jednak na miejscu nie ma śladu po osobie, która go ściągnęła, a sam główny bohater dość szybko pakuje się w kłopoty. Zostaje bowiem napadnięty przez rabusiów. Z opresji ratują go tajemnicza srebrnowłosa piękność i jej duchowy pomocnik z wyglądu przypominający kota. Pragnąc się odwdzięczyć Subaru, obiecuje pomoc w odzyskaniu pewnej skradzionej rzeczy. Kiedy już mają złapać złodzieja, zostają zaatakowani i giną… A przynajmniej powinni zginąć.Subaru odzyskuje przytomność w miejscu, w które został przeniesiony ze swojego świata. „Powrót przez śmierć”, czyli restart po śmierci, okazuje się jedyną nową zdolnością, jaką został obdarzony. Dzięki niej pragnie rozwiązać nawet najbardziej beznadziejne sytuacje i uratować poznaną niedawno dziewczynę. Popularna w Japonii web novel nareszcie w druku!„Nawet jeśli ty o mnie zapomnisz, ja nigdy nie zapomnę o tobie”.

Życie w innym świecie od zera 04 Light Novel - Tappei Nagatsuki - opis książki: Gdy Subaru pokonał drugą morderczą pętlę do posiadłości powróciła sielska atmosfera. Chwilę wytchnienia przerwało przybycie posłańca z wiadomością o wyborach na władcę Lugniki. Odblokuj dostęp do 8335 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów! ...

kolejne albumy z serii Murcielago, Nasz Cud, Re: Zero.Życie w innym świecie od zera i Tokyo Ghoul:re.Zapraszamy do zapoznania się z listą. Napisz recenzję o produkcie: Re: Zero Życie w innym świecie od zera 05 Light Novel Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI