Naturalne farbowanie włosów

Naturalne farbowanie włosów - Christine Shahin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christine Shahin
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Naturalne farbowanie włosów.pdf
ISBN
2900416393261

OPIS

Masz już dość włosów zniszczonych koloryzacją?Komercyjne farby do włosów zawierają tysiące substancji chemicznych, które mogą być bardzo szkodliwe. Jednak nie musisz wybierać pomiędzy pięknymi włosami a dobrym zdrowiem. Henna, indygo, kasja i agrest andyjski to pełne mocy zioła, które są doskonałą i całkowicie naturalną alternatywą dla syntetycznych farb do włosów.Specjalistka od naturalnej pielęgnacji włosów, Christine Shahin, nauczy cię, jak używać barwników roślinnych, aby farbować włosy i uzyskać piękny efekt kolorystyczny. Preparaty ziołowe nie niszczą włosów, ale je odżywiają i nawilżają, a także są bezpieczne, łatwe i tanie w użyciu. Proste wskazówki oraz piękne ilustracje pomogą ci nauczyć się samodzielnego stosowania barwników i tworzenia dowolnych kompozycji kolorów.Dzięki tej książce:– dowiesz się, jak stosować i przygotować ziołowe farby do włosów,– poznasz receptury pozwalające uzyskać szeroką gamę odcieni, od blondu po głęboką czerń,– poznasz cenne wskazówki, jak skutecznie farbować siwe włosy, aby uzyskać niepowtarzalne efekty kolorystyczne.

Jest to także świetna metoda dla osób, które do tej pory nie farbowały włosów, ale chciałyby zatuszować siwe włosy. Zobacz Naturalne farbowanie włosów Christine Shahin w najniższych cenach na Allegro.pl. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

Jak naturalnie farbować włosy? Farbowanie włosów. Jeśli chcesz zdobyć nowy zalotny wygląd, spróbuj naszych naturalnych sposobów koloryzacji włosów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI