Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą (wydanie 2)

Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą (wydanie 2) - Ken Blanchard | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ken Blanchard
WYMIAR
3,35 MB
NAZWA PLIKU
Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą (wydanie 2).pdf
ISBN
3814516739986

OPIS

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie od pracowników oczekuje się, że nie będą czekali na dokładne wskazówki od kierownika, mają za to aktywnie brać udział w tworzeniu swojego środowiska pracy, wykazywać się kreatywnością i przejmować inicjatywę. Zamiast bezrefleksyjnie wykonywać polecenia, powinni współpracować. Innym wyzwaniem jest rozwój technologii: takie wynalazki jak internet, urządzenia mobilne czy zasoby informacyjne przechowywane w chmurze zmieniają sposób pracy coraz większej liczby organizacji. Aby się w tym wszystkim nie pogubić, a w dodatku okazać się nieodzownym członkiem zespołu, musisz umieć tylko i aż... zarządzać sobą!Trzymasz w ręku kolejne, uzupełnione i zaktualizowane, wydanie bestsellerowej książki, dzięki której wkroczysz na sprawdzoną ścieżkę do sukcesu. Jeśli jesteś jeszcze szeregowym pracownikiem, dowiesz się, jak przejąć inicjatywę, uzyskać potrzebną pomoc i odnieść sukces. Jeśli już kierujesz zespołem, nauczysz się, w jaki sposób inspirować i pracować z samodzielnymi osobami. W obydwóch przypadkach przekonasz się, że kiedy zaczniesz postępować zgodnie z zasadami zarządzania sobą w miejscu pracy, nawet najtrudniejsze zadania okażą się wykonalne, zespół stanie się bardziej zgrany i zaangażowany, a duże sukcesy po prostu pojawią się na Twojej ścieżce kariery.Z tej książki dowiesz się:Jak zyskać swobodę działania i ją wykorzystaćJak wyjść poza ograniczeniaJak zarządzać własnymi kompetencjami i zaangażowaniemJak wykorzystywać posiadaną władzęJak uzyskiwać potrzebne ukierunkowanie i wsparcieŻadnych wymówek! Pokaż, co potrafisz!Ken Blanchard jest ekspertem w dziedzinie doskonalenia zawodowego. Brał udział w tworzeniu paru organizacji o takim profilu działania, napisał również kilka książek, które się sprzedały w łącznej liczbie przekraczającej 20 mln egzemplarzy.Susan Fowles jest współtwórczynią Self Leadership - jednego z najlepszych programów rozwoju zawodowego na świecie. To także autorka wielu artykułów, książek i programów radiowych. Wykłada na University of San Diego.Dr Laurence Hawkins jest wybitnym trenerem zarządzania. Współpracował między innymi z Lockheed Martin, AT&T, Johnson&Johnson, Bristol-Myers Squibb, a także ze szkołami, szpitalami i początkującymi firmami.

Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą. Wydanie II - ebook Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą (Ken Blanchard).

Format: 12.2 x 19.4 cm; Rok wydania: 2018; Data ukazania się w księgarni: 25.04.2018; Zamów przez telefon: ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 1931653 ... Zarządzanie sobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI