Fortunat. Dzikie rumaki. Cykl Klub w siodle. Tom 3

Fortunat. Dzikie rumaki. Cykl Klub w siodle. Tom 3 - Stacy Gregg | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stacy Gregg
WYMIAR
9,52 MB
NAZWA PLIKU
Fortunat. Dzikie rumaki. Cykl Klub w siodle. Tom 3.pdf
ISBN
4878030445248

OPIS

3. tom serii hippicznej: KLUB W SIODLEIssie nie jest zachwycona wizją wakacji spędzonych na farmie cioci… Jednak gdy dowiaduje się, że może zabrać ze sobą ukochaną klacz, Strzałkę, pozornie nudna wyprawa nabiera kolorów. Tym bardziej że pojawia się szansa trenowania zwierząt do filmu. Wkrótce do Issie docierają wieści o krążącym w pobliżu stadzie dzikich kuców. Grozi im śmierć, dlatego dziewczyna postanawia je uratować. Zapowiada się kolejna ekscytująca przygoda!

1 tom cyklu Klub w siodle Dla młodych wielbicielek fantastycznych przygód, niezwykłych tajemnic i jazdy konnejIssie uwielbia konie - a zwłaszcza Mistyka, na którym jeździ w każdej wolnej chwili. Kiedy więc dochodzi do tragedii i ukochany koń ginie, dziewczynka jest ... Trzeci tom przygód KLUBU W SIODLE Issie i jej klacz Strzałka spędzają lato na wsi w gospodarstwie cioci.

️ Wszystkie książki i multimedia z serii KLUB W SIODLE w atrakcyjnych cenach. Sprawdź ofertę! Fortunat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI