Praktyczna szkoła piłki nożnej

Praktyczna szkoła piłki nożnej - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Praktyczna szkoła piłki nożnej.pdf
ISBN
8159513595659

OPIS

Doskonały przewodnik z mnóstwem fotografii akcji piłkarskich, użytecznymi diagramami sytuacyjnymi boiska i wieloma wskazówkami dotyczącymi gry i ćwiczeń. Od podstaw nauki panowania nad piłką do taktyki gry w zespole, prezentuje szczegółowo różne aspekty gry.

Doskonały przewodnik z mnóstwem fotografii akcji piłkarskich, użytecznymi diagramami sytuacyjnymi boiska i wieloma wskazówkami dotyczącymi gry i ćwiczeń. Od podstaw nauki panowania nad piłką do taktyki gry w zespole, prezentuje szczegółowo różne aspekty gry. praca zbiorowa Praktyczna szkoła piłki nożnej Gill Harvey, Richard Dungworth, Jonathan Miller i Clive Gifford Delta, Warszawa okładka twarda 258 stron, format 18 x 25 cm Z okładki:Doskonały przewodnik z mnóstwem fotografii akcji piłkarskich, pomocnymi rysu Praktyczna szkoła piłki nożnej.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Praktyczna szkoła piłki nożnej - Harvey Gill i inni . Gill Harvey, praca zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI