Miód, wosk… Przysmaki, dekoracje, kosmetyki

Miód, wosk… Przysmaki, dekoracje, kosmetyki - Claudia Benthien | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claudia Benthien
WYMIAR
4,10 MB
NAZWA PLIKU
Miód, wosk… Przysmaki, dekoracje, kosmetyki.pdf
ISBN
6071470080787

OPIS

Już w swej czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami, lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego:- przysmaki - chrupiąca granola, aromatyczne marynowane warzywa lub smakowite smarowidła do pieczywa,- dekoracje - od świecy zapachowej w filiżance po batikową apaszkę o niepowtarzalnym wzorze,- kosmetyki i preparaty - które dostarczają ciału i duszy naturalnych składników.Ponad 70 przepisów, pomysłów i instrukcji z niewielu prostych składników - wypróbuj je!

Przysmaki, dekoracje, kosmetyki 2016 wydanie 1 . Bentzien Claudia, Salata Claudia ISBN:978-83-7175-870-6 - Książki - Zdrowie.

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty. €8.21 - Już w swej czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami, lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego: przysmak Miód, wosk Przysmaki, dekoracje, kosmetyki (Claudia Bentzien). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Bentzien Claudia., Salata, Claudia., Dittus, Martina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI