Kirke (książka audio)

Kirke (książka audio) - Madeline Miller | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Madeline Miller
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Kirke (książka audio).pdf
ISBN
5655306957947

OPIS

Epicka opowieść oparta na motywach mitologicznych, autorstwa zdobywczyni Nagrody OrangeW domu Heliosa, boga słońca i najpotężniejszego z tytanów, rodzi się córka. Kirke jest dziwnym dzieckiem – nie tak potężnym jak ojciec ani tak bezwzględnym jak matka... Dziewczyna próbuje odnaleźć się w świecie śmiertelników, lecz odkrywa w sobie czarnoksięską moc, dzięki której może zagrozić samym bogom… Z tego powodu zostaje wygnana. Nie zamierza jednak przestać kształcić się w czarach. Jej ścieżki skrzyżują się z Minotaurem, Dedalem, jego synem Ikarem, morderczą Medeą i, oczywiście, z przebiegłym Odyseuszem.Samotna kobieta zawsze narażona jest na niebezpieczeństwo, a Kirke nieświadomie budzi gniew zarówno w ludziach, jak i w mieszkańcach Olimpu. Aby ochronić to, co kocha, będzie musiała zebrać wszystkie siły i zdecydować, czy należy do bogów, z których się urodziła, czy do śmiertelników, których pokochała.Czyta: Marta WągrockaCzas nagrania: 13 godz. 42 min.

Na okładce grafiki Józefa Wilkonia. Informacje o Kirke (książka audio) Madeline Miller - 7467841850 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-12-18 - cena 32,99 zł Najnowsza książka mówiona to Pałac Kirke - urocza gawęda o uratowanych przez Ulissesa żeglarzach, zamienionych w zwierzęta przez złą czarownicę.

Na okładce grafiki Józefa Wilkonia. Książka Kirke autorstwa Miller Madeline , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 37,49 zł . Przeczytaj recenzję Kirke.

POWIĄZANE KSIĄŻKI