Zostać

Zostać - Judith W. Taschler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Judith W. Taschler
WYMIAR
6,83 MB
NAZWA PLIKU
Zostać.pdf
ISBN
9955738699894

OPIS

Trzymającym w napięciu rozpisanym na cztery głosy dramatem Judith Taschler raz jeszcze potwierdza pisarską klasę.Paul i Juliane są szczęśliwym małżeństwem od blisko dwudziestu lat. Przynajmniej do czasu, gdy Juliane w galerii sztuki wpada przypadkowo na Felixa, dawnego znajomego. Od tej pory jest rozdarta między mężem a kochankiem. Ich losy są splecione mocniej, niż się jej wydaje. A wszystko zaczęło się dwadzieścia lat temu, podczas podróży do Rzymu, gdy spotkali się po raz pierwszy...

{{/stl 23}}{{stl 33}}zostawać {{/stl 33}}{{stl 20}} {{/stl 20}} {{stl 20}} {{/stl 20}}zostać II {{/stl 13}}{{stl 8}}cz. dk IVc ... Zostać Pisarzem to miejsce dla początkujących pisarzy, którzy szukają odpowiedzi na swoje pytania dotyczące pisania opowiadań i powieści.

open_in_new Link do źródła. "Wiedza, której zgłębianie zajęłoby mi lata, dzięki Chcę Zostać, jest na wyciągnięcie ręki. Jestem aktorem i muzykiem, więc pochłonąłem szkolenie z O.S.T.R.

POWIĄZANE KSIĄŻKI