Uczymy się rysować. Zasady, metody i techniki

Uczymy się rysować. Zasady, metody i techniki - Peter Gray | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Gray
WYMIAR
12,18 MB
NAZWA PLIKU
Uczymy się rysować. Zasady, metody i techniki.pdf
ISBN
6559076963061

OPIS

Fachowy, a zarazem przystępnie napisany poradnik po technikach i metodach rysunku artystycznego. Pomaga w wypracowaniu osobistego ujęcia tematu i umożliwia wykształcenie oryginalnego, własnego stylu. Zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące proporcji, perspektywy, światłocienia i metod kreślenia linii. Autor i ilustrator, Peter Gray, inspiruje i pomaga zmierzyć się z niełatwą, ale fascynującą materią.

Pomaga w wypracowaniu osobistego ujęcia tematu i umożliwia Uczymy się rysować. Zasady, metody i techniki | Gray Peter | DELTA.

Pomaga w wypracowaniu osobistego ujęcia tematu i umożliwia wykształcenie oryginalnego, własnego stylu. Zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące proporcji, perspektywy, światłocienia i metod kreślenia linii. Uczymy się rysować, Zasady, metody i techniki - opis produktu: Fachowy, a zarazem przystępnie napisany poradnik po technikach i metodach rysunku artystycznego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI