Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką

Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,84 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką.pdf
ISBN
3615914199807

OPIS

Rozmówki filipińskie Lingea zawierają wszystko, co potrzebne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.

Są one doskonałą pomocą dla tych, którzy już posługują się językiem obcym oraz ... Rozmówki Filipińskie ze Słownikiem i Gramatyką. Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Rozmówki Lingea umożliwiają swobodne porozumiewanie się podczas podróży i w życiu codziennym.

W Rozmówkach szczególny nacisk położono na praktyczną komunikację oraz przejrzysty układ tekstu. Są one doskonałą pomocą dla tych, którzy już posługują się językiem obcym oraz dla tych, którzy go jeszcze nie znają. Kup teraz na Allegro.pl za 34,90 zł - Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką +ZA z miasta Łódź.

POWIĄZANE KSIĄŻKI