Mózgobrednie. 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa

Mózgobrednie. 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa - Henning Beck | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henning Beck
WYMIAR
5,7 MB
NAZWA PLIKU
Mózgobrednie. 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa.pdf
ISBN
2157330422799

OPIS

Jedzenie orzechów i pestek zrobi z ciebie geniusza. Za logiczne myślenie odpowiada lewa półkula, a twórcze podejście zawdzięczamy półkuli prawej. Im większy mózg, tym większe możliwości intelektualne. Mózg, niczym mięsień, da się wyćwiczyć…Nasz mózg, ostatni wielki sekret nauki, otaczają niezliczone mity i legendy. Raz uznaje się go za doskonały kalkulator, a innym razem twierdzi się, że mózg wykorzystuje tylko dziesięć procent swojego potencjału. Henning Beck, neurobiolog i mistrz naukowych slamów, obala liczne mity mózgowe (a dokładniej 20 i pół mitu), choćby te dotyczące różnic między mózgiem męskim i żeńskim, neuronów lustrzanych, hormonów szczęścia czy joggingu mózgowego. W zabawny i zrozumiały sposób wyjaśnia fascynujące zagadki dotyczące działania naszego mózgu. A przede wszystkim zachęca do większego krytycyzmu w stosunku do popularnych sądów oraz do samodzielnego myślenia, niepozbawionego naukowych podstaw.

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Mózgobrednie 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa (Beck Henning).

20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa- Tytuł: Mózgobrednie Podtytuł: 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa Autor: Beck Henning Wydawnictwo: Feeria ISBN: 9788372297549 Tytuł oryginału: HIRNRISSIG Język oryginału: niemiecki Tłumacz: Szymanderska Urszula Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 344 Format: 14.5x20.5cm Oprawa: Miękka Waga: 0.478 kg Mózgobrednie. 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa - mobi, epub - opis produktu: Jedzenie orzechów i pestek zrobi z ciebie geniusza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI