Ateny (Pascal Lajt)

Ateny (Pascal Lajt) - Agata Wójcik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Wójcik
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Ateny (Pascal Lajt).pdf
ISBN
9327368724062

OPIS

Dlaczego Akropol ma kolor morelowy?Kim była Melina Mercouri?Jak brzmi grecki blues?Kto dotarł do perskiego skarbu?Ateny, czyli nowe spojrzenie na stolicę Grecji.Po wyjeździe z Pascalem będziesz znać Ateny jak własną kieszeń!Bohaterem igrzysk w 1896 r. w Atenach został nikomu wcześniej nieznany Grek Spiridon Luis, który zwyciężył w biegu maratońskim, ożywiając w narodzie legendę o ateńskim żołnierzu Filippidesie. Ponoć do startu namówił go dowódca wojskowy, gdy Luis pobiegł 20 km po szpadę, której zapomniał na jakąś uroczystość.Miał mu wówczas powiedzieć: „Mój koń się do ciebie nie umywa”.Po 30 km maratonu Luis osłabł, a siły przywróciła mu szklanka wina wypita w przydrożnej tawernie.

Zobacz przewodniki podobne do Pascal Pascal Lajt. Ateny - Wiesława Rusin w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl Dlaczego Akropol ma kolor morelowy? Kim była Melina Mercouri? Gdzie Byron pisał Wędrówki Childe Harolda? Ile kosztowały Igrzyska Olimpijskie w 2004 r.? Ateny, czyli nowe spojrzenie na stolicę Grecji.

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Chorwacja Południowa: Dubrownik, Makarska, Trogir, Split, Zadar, Szybenik [Pascal Lajt] Aleksandra Zagórska-Chabros.

POWIĄZANE KSIĄŻKI