Krym. Znikający półwysep

Krym. Znikający półwysep - Paweł Semmler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Semmler
WYMIAR
8,28 MB
NAZWA PLIKU
Krym. Znikający półwysep.pdf
ISBN
9354695842813

OPIS

Krym do niedawna był turystyczną perłą Euroazji. Jednak ostatnie cztery lata ponuro zaznaczyły się w historii tego regionu. Dopełnia się tragedia półwyspu tratowanego kiedyś przez kopyta koni mongolskich koczowników, buciory carskich sołdatów, hitlerowskich najeźdźców i sowieckich bezpieczniaków. Krym na naszych oczach traci swoją wielokulturowątożsamość, staje się znikającym półwyspem.Czy Rosjanie zatrzymają zaanektowany teren? Czy Ukraińcy zdobędą się na wysiłek aby go odzyskać? Co stanie się ze społecznością tatarską i co na to wszystko opinia międzynarodowa?Najbliższe lata rozstrzygną o przyszłości Krymu.Książka podsumowuje i rzetelnie oddaje całą skomplikowaną rzeczywistość regionu. Współczesną narrację świetnie uzupełnia rys historyczny.Całość wzbogacają rozmowy przeprowadzane przez autora ze świadkami wydarzeń.

Krym. Znikający półwysep Autor: Paweł Semmler.

Znikający półwysep (Paweł Semmler). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > „Krym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI